Jäätmekäitluse korraldamine Teie ettevõttes ei ole keeruline, vaja on ainult õigeid seadmeid. Meie missiooniks on aidata Eesti ettevõtetel oma jäätmekäitlust korraldada mugavamalt, kiiremini ja efektiivsemalt, säästes samal ajal ka keskkonda.

VarmaPartner sai alguse 2005-ndal aastal, kindla eesmärgiga tuua Eesti ettevõteteni pallipressitehnoloogia ja muuta seeläbi meie klientide jäätmekäitlus keskkonnasõbralikuks ja efektiivseks. Me usume oma toodetesse, esindame ainult kindlaid kaubamärke ja ei tegele kõigega, mis võimalik. Meie käest leiab lahenduse nii väike ladu kui suur tootmisettevõte, laevafirma või kaubanduskeskus,  jäätmekäitlusettevõte või hotell,  õlletehas või haigla.

Oleme oma tooteportfellis testinud aastate jooksul paljusid keskkonnaga seotud tooteid. Täna saame pakkuda oma klientidele suuremat turvatunnet läbi meie kõige uuema toote - Ecobug All-Purpose desinfitseerimisvahend, mis hävitab ka koroonaviiruse Covid-19 bakteri.
"ECOBUG ALL-PURPOSE SANITISER"
ECOBUG DESINFITSEERIMISVAHEND
Vastab standardile EN14476 - "Erinevate viiruste bakterite sh koroonaviirus Covid-19 hävitamiseks!
Pihustuspudel, maht 750 ml

MEDITSIINILISED KAITSEMASKID, IIR-tüüp. 3-kihiline. Ühekordseks kasutamiseks.
Toodetud Poolas, vastavad EN14683:2019 standardile
Karp 50 tk / 9€

Kas teadsid, et 2008 aastal tootis VarmaPartner jäätmekäitluse ja prügipresside teemalise telereklaamide triloogia, mille
peaosas näitles meile kõigile tuntud meelelahutaja Kristjan Jõekalda.